Logo

Ad / Soyad : Sitede olmasını istediğiniz başlıca modüller
Firma : Duyuru & Haber
Ziyaretçi Defteri
İletişim Formu
Foto Galeri
Ürün Ekleme
Alışveriş Sepeti
Sayfa Ekleme
Seflink & Seo altyapısı
Telefon :
Email :

Şu anda yayında olan web siteniz varsa adresi nedir ?  : Beğendiğiniz siteler ve bölümleri
Sitenin konusu ne üzerine olacak? :
Web Sitesi yaptırmaktaki amacınız nedir? :
Sitede online ödeme sistemi olacak mı? : Eklemek istediğiniz notlar
Sitede Düşündüğünüz Ana Menü başlıkları nelerdir? :
Site Kaç dilde hazırlanacak? Hangi diller? :
   

Web tasarım ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek bir ajans*

interaktif web tasarım, e-ticaret, hosting, kurumsal kimlik çalışmaları

google da yükselme

Günümüzde etkileyici ve kullanışlı web siteleri hazırlamak yetmiyor. Kurumlar, web siteleri için tasarım ve yazılım bütçelerinin yanında artık pazarlama için de bütçe ayırıyor

Çünkü, web sitesi ne kadar etkileyici ve kullanışlı olursa olsun, web sitesini ziyaret edecek kullanıcılar olmadıktan sonra bir anlamı olmuyor. Arama motoru optimizasyonu ile Google gibi arama motorlarında işinizle alakalı kelimelerde üst sıralarda yer almanız sağlanıyor.

Kelime bazlı arama motoru optimizasyonu

Analiz süreci tamamlanmış anahtar kelimelerle optimizasyonu hazırlanmış web siteleri, anahtar kelimelerin rekabet gücüne paralel olarak arama motorlarında üst sırala yükseliyor.

Pagerank yükseltme

Pagerank, Google’ın web siteniz için belirlediği kalite notudur. Google web sitenizin Pagerank değerini 0/10 arası bir not ile belirlemektedir. Bu not, web sitenizde yer alan bir çok unsurla alakalıdır.

Optimizasyon fiyatları

Web sitenizin belirlediğiniz anahtar kelimelerde üst sıralarda yer alması için tüm kurumların rahatlıkla sipariş verebileceği ekonomik çözüm paketlerimiz mevcuttur.

Google Adwords çözümleri

Web sitenizin açıldığı ilk günde telefonlarınızın çalmasını ister misiniz? Google Adwords reklam çözümü ile hizmet alınan gün içerisinde telefonlarınız çalmaktadır.

Unutmayın! Arama motoru optimizasyonu emek ve süre isteyen bir iştir. Paranızı boşa harcamamak ve emin olduğunuz firmalardan arama motoru hizmeti almak için Google tarafından hazırlanmış, dikkat etmeniz gereken hususların detaylı bir biçimde anlatıldığı arama motoru optimizasyonu hakkında bilmeniz gerekenler yardım dokümantasyonunu mutlaka okuyun.