Logo

Ad / Soyad : Sitede olmasını istediğiniz başlıca modüller
Firma : Duyuru & Haber
Ziyaretçi Defteri
İletişim Formu
Foto Galeri
Ürün Ekleme
Alışveriş Sepeti
Sayfa Ekleme
Seflink & Seo altyapısı
Telefon :
Email :

Şu anda yayında olan web siteniz varsa adresi nedir ?  : Beğendiğiniz siteler ve bölümleri
Sitenin konusu ne üzerine olacak? :
Web Sitesi yaptırmaktaki amacınız nedir? :
Sitede online ödeme sistemi olacak mı? : Eklemek istediğiniz notlar
Sitede Düşündüğünüz Ana Menü başlıkları nelerdir? :
Site Kaç dilde hazırlanacak? Hangi diller? :
   

Web tasarım ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek bir ajans*

interaktif web tasarım, e-ticaret, hosting, kurumsal kimlik çalışmaları

Kayel Web Tasarım Hizmetleri

Kayel Web Tasarım Hizmetleri; özel, modern, hedeflerinize uyan, benzersiz web tasarım uygulamaları hazırlamaktadır. Kayel Web Tasarım olarak biz sürekli yenilenen, güncel trendleri takip eden bir web tasarım şirketiyiz.

 


Firmamız görsel tasarımı, içerik ve kodlaması bir birine uyan ve yakışan taslaklar hazırlar, içeriğin bilhassa özgün olmasına dikkat ederiz. Anlatılmak isteneni belirgin kılacak şekilde oluşturur, görsel yapının ve dinamikliğin üstüne estetik bir görünüm kazanmasını sağlarız.

Web Tasarım Aşamaları;

Kayel Web Tasarım Hizmetleri, kurumsal web tasarım istekleriniz için aşağıdaki gibi çalışma programı uygular.

Müşteri talebinin alınması

Hedef analizi, bilgilerin toplanması, alternatif çözüm önerileri

Teklif hazırlama ve onaylama

Ön taslağın oluşturulması ve sayfaların tespiti

Kodlama ve görsel tasarımın uyumlaştırılması

Bilgi ve içeriğin girilmesi

Projenin yayın denemesi

Web sitenin yayınlanması

Genel kontrol ve hataların giderilmesi

Web tasarımlarımızda küçükte olsa eksiklik yaşamaması için müşterimiz ile koordineli çalışmamız, projenin daha sağlıklı bitmesini sağlayacaktır.

Bir web tasarım projesinin tamamlanarak bitmesi proje için önemli olan birinci adımıdır. Tamamlanan web tasarım projesinin ileriye dönük güçlü ve yenilenebilir olması proje için önemli olan ikinci husustur.

Web sitesinin güncellenebilir olması önemlidir. Ayrıca güncellenebilen web sayfalarında yönetim panelinin firma yetkilisince etkin şekilde kullanılabilmesi büyük önem taşımaktadır. Ayrıca özel istek yapılması durumunda bir ücret karşılığında Web Tasarım şirketimizden bir Webmaster tahsis edilebilir ve böylece güncellemeler tarafımızca en etkin şekilde yapılabilmektedir.

Web sitenin aktif rol almasını sağlayan en iyi yol, ziyaretçi trafiğinizin sürekli takip etmesi, yeni ve sosyal paylaşımlarınızın izlemesi ve önemli olan internet reklamcılığı özelliklerinden yararlanmanızdır. SEO yani Arama motoru optimizasyonu sitenizin görünürlüğünü ve popüler olmasını hedefler.

Web Tasarımı başvurusu ile daha faydalı olacak bu çalışma, teklif alırken belirtilmelidir. İçeriklerin ve görsel resimlerin özgün tasarlanması bilhassa çok önemlidir. Doğal web tasarımlar arama sonuçlarında iyi sıralama almanızı sağlar.

Elbette SEO özel bir işlem gerektirir. Anahtar kelime rekabetinin analizi öncelikli yapılır. Kayel Web Tasarım gerçekleştirdiği projede başarılı çalışmalar yaptıysa da ilk sıra çıkma garantisi vermez. Çoğu kişi bu garantiyi sağlayamaz, ama şirketimiz kararlı ve istikrarlı bir SEO çalışmasından da geri kalmaz. Garantili sıralama ancak Google'nin özel reklam kısmı olan Google AdWords ile verilebilir.

SEO - Search Engine Optimization (ARAMA MOTORU OPTİMİZASYONU)

İnternet milyarlarca kişi tarafından kullanılan, ticari ve sosyal amaca hizmet etmektedir. Bu mecrada bir web sitesi ile veya arama motorlarına vereceğiniz düz metin veya bannerla reklam yapabilirsiniz. Fazla para harcama nedeni ve sağlıklı bir alt yapı ihtiyacı SEO "Search Engine Optimization" kavramını oluşturdu.

İnternette çoğu kullanıcı direk bilgi araması yapıyor ve % 85'i Arama motorlarını kullanıyor.

Milyarlarca site olması ve rekabetin sıklıkla olduğu arama motorlarında iyi bir ön sıra pozisyonu yakalamak için, sürekli yenilenen parametreleri takip etmek ve onlara uygun işlemler yapmak gerekir. Google dizininde yüz milyarlarca web site kayıtlı ve sektörünüze göre rekabet gücü olabilmektedir.

SEO'da edindiğimiz bilgi birikimimiz ve ileri düzey tecrübemizle, arama motorlarında sizlere bir bütün olarak optimizasyon hizmeti sunuyoruz.

SEO Analiz; Arama motoru optimizasyonuna başlamadan önce web sitenin iç yapısını incelemek gereklidir. Bunlar; içerik kodlamaları, anahtar kelimelerin tespit edilmesi ve sıralama pozisyonun rekabetidir.

Site Optimizasyonu; Genel analiz yapıldıktan sonra, site içeriği düzenlenir. Resimler ve içerik yazıları Arama Bot'larının okuyabileceği şekilde hazırlanır. Bazı siteler de yeniden bir tasarım ve SEO gerekebiliyor.

Arama Motorlarına Kayıt; Web sitenin arama motorlarına, dizinlere, firma rehberlerine ve portal gibi sitelere manuel kayıt yapılır. Çoğu kayıtlarda farklı tanıtım yazıları oluşturulur ve web site için uygun linkler verilir. Bu işlem SEO için çok önemlidir, hassas ve dikkatli çalışma yapılır.

SEO Teknikleri; Farklı uygulamalar ile gözden geçirme ve teknik kontrol işlemleri yapılır. SEO çalışması yapıldıktan sonra arama motorlarındaki sıralama seyiri değişmeye başlar ve güncellemelerle beraber arama sonuçları pozisyonu yükselir.